Anti-Piracy

Korsan içeriklere olan artan talep, P2P ağlarına kolay erişim ve yayın hizmetlerinin artan popülaritesi sayesinde, TV, müzik, yazılım, oyun ve film endüstrilerindeki şirketler için 100 milyar doların üzerinde gelir kaybına neden oldu. Online korsanlık ortamı değiştikçe ve daha karmaşık hale geldikçe, telif hakkı ihlallerini doğru bir şekilde tespit etmek, doğrulamak ve zorlamak için etkili bir çözüme ihtiyacınız vardır.

Eserlerinizin korsanlar tarafından kullanılmasını önleyin..

Büyük emeklerle ortaya çıkardığınız tüm eserleriniz internet korsanları tarafından sömürülerek kullanılmasını önlemek mümkün!

Net Koruma sahip olduğu derin network ağı ile eserlerinizi sizden herhangi bir izin veya lisans almadan yayınlayan korsan siteleri arama motorlarının kayıtlarından siliyor ve eserlerinizi korsan olarak yayınlayan içeriklere ulaşılmasını engelliyoruz.

İçerik Kaldırma Servisi

Anti-Piracy arayüz paneliyle telif haklarınızı ihlal eden video, müzik, mobil uygulama dosya verilerinizin paylaşılmasına veya download edilmesine imkan tanıyan tüm sitelerin otomatik olarak taranmasını ve tespit edilmesini sağlıyoruz.

 

Tespit ettiğimiz tüm site URL adreslerinin Google arama motoru sonuçlarından çıkarılmasının yanı sıra içeriklerinin silinmesini gerçekleştiriyoruz. 

İçerikleri kaldırdığımız telif hakkına konu meteryaller
  • Dijital Medya (Film, Müzik, Dizi)
  • Mobil uygulamalar
  • E-kitaplar

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.

Demo
Talebi