Siber İstihbarat

Siber suçlular gerçekleştirdiği vakalar ile ilgili bir araya geldikleri dark web ve undergorund ortamlarda birbirleriyle sürekli iletişim halindedir. Bu platformlarda müşterilerinize ait datalar, şirketinize ait gizli kalması gereken veriler ve şirketinize ait saldırı veya sistem açıkları gibi bilgiler paylaşılmaktadır. Bu platformları izlemek sizler için oldukça zorlu bir görevdir.

Net Koruma, geliştirdiği geniş algılama ağı ile tüm dark web ve underground platformlardaki tüm paylaşımları izler. Geliştirdiğimiz algılama robotları ile şirketinizi veya müşterilerinize ait gizli kalması gereken verilerin paylaşılması halinde otomatik olarak tespit edilmesi sağlayarak sizi bilgilendirir.

Bunun yanı sıra konusunda uzman siber istihbarat ekibimiz kötü niyetli kişilerle gerek alıcı kimliğine bürünerek kötü niyetli kişilerden şirketinizle ilgili elde edilmesi gereken bilgilere ulaşarak sizi tüm elde edilen verilerle ilgili bilgilendirir.

Net Koruma Cyber ??Intelligence, siber saldırıların öncesinde, sırasında ve sonrasında gerçek zamanlı tehdit istihbaratı sağlar. Tehditlerin otomatik olarak izlenmesi ve tanımlanması ve hasarın sınırlandırılması için gerekli önlemleri almanızı sağlar ve İnternet'in en karanlık ve tehlikeli katmanlarına derin bir görünürlük sağlar.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.

Demo
Talebi